UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O cholera. Myslałem, że skoro mecze nie sa organizowane, nie potrzeba wynajmować ochrony, włączać oświetlenia, nie ma wyjazdów, wynajmu hoteli, to klub sie odkuje. Tymczasem obojetnie, czy grają, czy nie grają to straty. Dziwne.

TomaszS.