41
25.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Musisz mieć cierpliwość. Kilka tygodni i jesteś w pełni zaangażowany w zajęcia szkolne i gry
Adam Dąbrowski (2020.03.25)

info

8  
  2
Była bieda w tym klubie, jest bieda i będzie bieda. Koronawirusa to tylko wymówka Prezesa.
Lol (2020.03.25)

info

18  
  9
Panie prezesie piłkarze nie odejdą bo i dokąd. Nie tylko Olimpia ale i pozostałe kluby / nie tylko piłkarskie / stracą głównych sponsorów. Tak więc po epidemii będzie liga typowo amatorska no i granie rekreacyjne.
kopacz (2020.03.25)

info

13  
  2
Teraz to mówisz, "klub dla wszystkich elblążan". A co było ja żeś prezesurę obejmował, odsunąłeś wszystkich którzy bezinteresownie pomagali Olimpii, posądzając ich o rzeczy które nigdy nie miały miejsca. Tak, jak minie wirus to wróci twoja znana buta, może to i racja że czas twojego panowania w klubie, którego nie znasz historii i z którym nigdy nie byłeś dobrze kojarzony powoli się kończy Pawle.
(2020.03.25)

info

22  
  4
Walczyć trenować Olimpia musi... Przetrwać i później panować
Z i e l a r z (2020.03.25)

info

11  
  4
Ale ty jesteś dziwny. Skoro była bieda to teraz będzie jeszcze większa. Jaka wymówka? Trochę logiki.
(2020.03.25)

info

10  
  6
Tnij kontrakty najpierw, a potem wyciągaj ręce po kasę od kibiców. A miasto na jaki sport ma przeznaczać kasę? Przecież nie gracie. Będą ważniejsze rzeczy, na które będzie potrzebna kasa z miasta. Trzeba ciąć wydatki na kluby zawodowe, gdzie pracownikami są zawodnicy spoza Elbląga. Już lepiej żeby miasto pomagało firmom, bo w nich pracują elblazanie! Tu tak samo, kasa dla chlopakow z Elbląga musi się znaleźć. I piłkarek że Startu, ale z Elbląga! I Wójcik Meble, ale dla zawodników z Elbląga.
Hertuy (2020.03.25)

info

12  
  10
Znalazł sie następny ojciec Rydzyk.
Łysy (2020.03.25)

info

11  
  4
nie ma pieniedzy to do 3 4 ligi i tam wyjazdy do braniew tolkmicka młynar
(2020.03.25)

info

9  
  11
Witajcie kibice OE, napiszę krótko. Drogi Pawle jak trwoga to do kibiców. Módl się drogi Prezesie żeby kibice pomogli. Pozdrawiam wszystkich Olimpijczyków.
kibic8 (2020.03.25)

info

15  
  0