UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezeli kibice Olimpii chcą pokazać jak im zależy na klubie niech się opodatkują, Mnie to nie interesuje!
Jezeli kibice Olimpii chcą pokazać jak im zależy na klubie niech się opodatkują, Mnie to nie interesuje!