UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomniałem jeszcze o najważniejszym. "Bylismy prawie gotowi na awans do I ligi", super. Niestety wirus. :(a teraz głośny smiech hahaahah

TomaszS.

Anuluj