UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O cholera. Myslałem, że skoro mecze nie sa organizowane, nie potrzeba wynajmować ochrony, włączać oświetlenia, nie ma wyjazdów, wynajmu hoteli, to klub sie odkuje. Tymczasem obojetnie, czy grają, czy nie grają to straty. Dziwne.
TomaszS.