UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet grosza,nawet kosztem spadku do 3 ligi tobie jako prezesowi nie można dać nic,bo później i tak sie na nas wypniesz Proponuję podnieś ceny biletów na mecze które sie nie odbędą.


Anuluj