UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet grosza,nawet kosztem spadku do 3 ligi tobie jako prezesowi nie można dać nic,bo później i tak sie na nas wypniesz Proponuję podnieś ceny biletów na mecze które sie nie odbędą.
Nawet grosza,nawet kosztem spadku do 3 ligi tobie jako prezesowi nie można dać nic,bo później i tak sie na nas wypniesz Proponuję podnieś ceny biletów na mecze które sie nie odbędą.