A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co z terenem obok kawałek dalej też było ogrodnictwo i teten stoi pusty. W Elblągu nie ma decathlon, Intermarche. Budujcie
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś kiedyś całe życie harował, aby wybudować dom i mieć własne gospodarstwo - kwiaciarnię - ale z jakiegoś powodu, czy to problemy z dziećmi czy tez ich brak powoduje, że wszystko poszło na marne. Oczywiście ktoś powie, postęp cywilizacyjny - ale smutne.
Jakby tak wszyscy mysleli jak ty,to mieszkalibysmy w ziemiankach
@Kaczor - Żebyś wiedział, są nawet takie firmy co skupują deski, cegły i gwoździe ze starych domów i robią z nich meble, albo wykorzystują w odbudowach starych budynków.
@Tomasz85 - To kup od rolnika, bez pośredników i będziesz miał taniej. Tam ziemniaki są tańsze jak 2 zł przeważnie 1,5-1,7 zł.
Fajny filmik
To państwo polskie nie umie stworzyć polskiej sieci sklepów ? a może polska sieć sklepów jest za granicą ?
PiS nie rządzi w Elblągu.
I przyjechali i zburzyli . A taki ładny był .
Ziemniaki mam swoje, podałem to tylko jako przykład. A pozatym idąc na zakupy do marketu chciałbyś wszystko w jednym miejscu kupić (tanie i Polskie), a nie "latać" po rolnikach. Pomidory czy ogórki też mam swoje - ale nie przez cały rok.