89
24.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co z terenem obok kawałek dalej też było ogrodnictwo i teten stoi pusty. W Elblągu nie ma decathlon, Intermarche. Budujcie
(2020.03.24)

info

5  
  4
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś kiedyś całe życie harował, aby wybudować dom i mieć własne gospodarstwo - kwiaciarnię - ale z jakiegoś powodu, czy to problemy z dziećmi czy tez ich brak powoduje, że wszystko poszło na marne. Oczywiście ktoś powie, postęp cywilizacyjny - ale smutne.
phfvlsdkvnkl (2020.03.24)
Jakby tak wszyscy mysleli jak ty,to mieszkalibysmy w ziemiankach
Kgdar (2020.03.24)
@Kaczor - Żebyś wiedział, są nawet takie firmy co skupują deski, cegły i gwoździe ze starych domów i robią z nich meble, albo wykorzystują w odbudowach starych budynków.
(2020.03.24)
@Tomasz85 - To kup od rolnika, bez pośredników i będziesz miał taniej. Tam ziemniaki są tańsze jak 2 zł przeważnie 1,5-1,7 zł.
(2020.03.24)
Fajny filmik
100s (2020.03.24)

info

1  
  1
To państwo polskie nie umie stworzyć polskiej sieci sklepów ? a może polska sieć sklepów jest za granicą ?
szkodagadać (2020.03.24)

info

4  
  2
PiS nie rządzi w Elblągu.
Sonia (2020.03.24)
I przyjechali i zburzyli . A taki ładny był .
Zawada (2020.03.24)

info

1  
  1
Ziemniaki mam swoje, podałem to tylko jako przykład. A pozatym idąc na zakupy do marketu chciałbyś wszystko w jednym miejscu kupić (tanie i Polskie), a nie "latać" po rolnikach. Pomidory czy ogórki też mam swoje - ale nie przez cały rok.
Tomasz85 (2020.03.24)