UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ziemniaki mam swoje, podałem to tylko jako przykład. A pozatym idąc na zakupy do marketu chciałbyś wszystko w jednym miejscu kupić (tanie i Polskie), a nie "latać" po rolnikach. Pomidory czy ogórki też mam swoje - ale nie przez cały rok.

Tomasz85