UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z terenem obok kawałek dalej też było ogrodnictwo i teten stoi pusty. W Elblągu nie ma decathlon, Intermarche. Budujcie
A co z terenem obok kawałek dalej też było ogrodnictwo i teten stoi pusty. W Elblągu nie ma decathlon, Intermarche. Budujcie