UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś kiedyś całe życie harował, aby wybudować dom i mieć własne gospodarstwo - kwiaciarnię - ale z jakiegoś powodu, czy to problemy z dziećmi czy tez ich brak powoduje, że wszystko poszło na marne. Oczywiście ktoś powie, postęp cywilizacyjny - ale smutne.

phfvlsdkvnkl

Anuluj