UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Urzędas - A kiedy ogarniali???? To sa jakbybtakie betony!!!! Zarabiają tu tylko donosiciele, a niektórzy to maja płacone w tym samym czasie za dwa etaty! Jak to jest?


Anuluj