UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Urzędas - A kiedy ogarniali???? To sa jakbybtakie betony!!!! Zarabiają tu tylko donosiciele, a niektórzy to maja płacone w tym samym czasie za dwa etaty! Jak to jest?
@Urzędas - A kiedy ogarniali???? To sa jakbybtakie betony!!!! Zarabiają tu tylko donosiciele, a niektórzy to maja płacone w tym samym czasie za dwa etaty! Jak to jest?