UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kkkk - Powiem to samo, co teraz. Urzędników jest za dużo, co potwierdza obecna sytuacja. Nie napisałem, że ma ich nie być w ogóle.
hd
@kkkk - Powiem to samo, co teraz. Urzędników jest za dużo, co potwierdza obecna sytuacja. Nie napisałem, że ma ich nie być w ogóle.
hd