UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kkkk - Powiem to samo, co teraz. Urzędników jest za dużo, co potwierdza obecna sytuacja. Nie napisałem, że ma ich nie być w ogóle.

hd

Anuluj