UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pandemia dopiero się zaczyna , we Wloszech ludzi e padają w ogromnych liczbach, a takie instytucje zatrudniajace ogromną masę ludzi nalezalo zamknąć duzo wczesniej ! Zostalo to zrobuone zbyt pozno !
Pandemia dopiero się zaczyna , we Wloszech ludzi e padają w ogromnych liczbach, a takie instytucje zatrudniajace ogromną masę ludzi nalezalo zamknąć duzo wczesniej ! Zostalo to zrobuone zbyt pozno !