UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pandemia dopiero się zaczyna , we Wloszech ludzi e padają w ogromnych liczbach, a takie instytucje zatrudniajace ogromną masę ludzi nalezalo zamknąć duzo wczesniej ! Zostalo to zrobuone zbyt pozno !


Anuluj