A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skandal. Strona internetowa urzędu nieczytelna, nic tam nie można znaleźć. Aby dowiedzieć się o aktualnej sytuacji trzeba wejść na portel, bo urząd sam własnej strony nie potrafi aktualizować. Znaleźć odpowiedni druk do wypełnienia graniczy z cudem, a kontakt elektroniczny praktycznie niemożliwy. Czy komuś udało się dodzwonić do wydziału komunikacji? Zostawiono nas biednych petentów samych sobie, zero informacji. A potem kary i stanie w kolejkach zanim wszystko wróci do normy. Jakby nie można było wytłumaczyć ludziom krok po kroku, jak załatwić sprawę drogą elektroniczną lub pocztą.