UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Duzo opini ludzi ktorzy w swoim zyciu wybudowali altanke i teciowej wymalowali stare mieszkanie daj rady co i gdzie powinno byc kupcie sobie dzialke i budujcie swoje pomysly zobaczymy jak inni was potraktuja pewnie tak ja wy zjodzieje i glupki
elbalzanin