UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Duzo opini ludzi ktorzy w swoim zyciu wybudowali altanke i teciowej wymalowali stare mieszkanie daj rady co i gdzie powinno byc kupcie sobie dzialke i budujcie swoje pomysly zobaczymy jak inni was potraktuja pewnie tak ja wy zjodzieje i glupki

elbalzanin

Anuluj