UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ariset - Uwielbiam czytac takie opinie. Czlowieku, nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nasza retrowersja starowki, o ile wiesz co to znaczy, jest unikatowa na skale swiatowa i zachwyca najwieksze umysly urbanistyczno architektoniczne tego swiata. Dlatego radze Ci doucz sie trochę.
Kommandos