UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ładne, czy brzydkie to kwestia gustu. Ja na starówce nie chciałbym zamieszkać ale są tacy którzy chcą. Jedno ważne wreszcie zniknie płot i ten bałagan na wjeżdzie. Brawo Bajczyk.


Anuluj