UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ładne, czy brzydkie to kwestia gustu. Ja na starówce nie chciałbym zamieszkać ale są tacy którzy chcą. Jedno ważne wreszcie zniknie płot i ten bałagan na wjeżdzie. Brawo Bajczyk.
Czy ładne, czy brzydkie to kwestia gustu. Ja na starówce nie chciałbym zamieszkać ale są tacy którzy chcą. Jedno ważne wreszcie zniknie płot i ten bałagan na wjeżdzie. Brawo Bajczyk.