A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nie zwykła kolizja,tylko rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego!!!
A na moje oko to bladynce pomyliło się skrzyżowanie równorzędne z podporzadkowanyma że miała prawą wolną to wjechała
Co to za jakiś nowy obyczaj zabierania prawa jazdy za byle zdarzenie?
Może policjantom zabierać uprawnienia za brak nadzoru! Od czego oni są? ZAPOBIEGAĆ, a nie bohaterowie "zatrzymali prawo jazdy po. .". Najpierw zapobiegać, a nie szukać mandatów.
I po zniszczeniach widać że energia uderzenia była duża
Dokładnie, robak i niemiec się cieszą ;)
Jaki to mercedes.
Jest to zwykłe kangoo ale od czasu przejęcia przez renault, stworzyli taki twór.
Gość myśli mam merca, płaci kupę hajsu, a jeździ zwykłym kiblowatym renault Kangoo
W/g pisowców to na bank wina Tuska?
Prawka zabierać, bo następnym razem może kogoś zabić!!! Kara musi boleć i to bardzo !!! Kary pieniężne podnieść przynajmniej dwukrotnie. Tylko zdecydowane posunięcia mogą troszkę te bezprawia na drogach pohamować.
@hulajgonista - Nie ! To twoja wina, baranie!