UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawka zabierać, bo następnym razem może kogoś zabić!!! Kara musi boleć i to bardzo !!! Kary pieniężne podnieść przynajmniej dwukrotnie. Tylko zdecydowane posunięcia mogą troszkę te bezprawia na drogach pohamować.