62
11.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale jakby sprawca kolizji lub wypadku miałyby 60 lat i więcej to dopiero byłoby używanie. Cyklicznie by pisano, kto mu pozwala jeździć, taki starzec powinien być najpierw badany przez lekarza, a w ogóle w takim wieku to nawet nie powinien zbliżać się do samochodu. A tu siurpryz kierowca to 19 latek i w dodatku dziewczę. To co piszemy, że małolaty to nie mogą jeździć bez opieki, muszą przechodzić specjalne badania czy coś tam jeszcze. Trochę obiektywizmu, bez względu na wiek czy płeć są dobrzy i słabi kierowcy, a ponadto każdemu może zawsze coś się przydarzyć. Ważne aby nie było to pod wpływem alkoholu, narkotyków lub przy rażącym złamaniu przepisów.
jarmon (2020.03.11)
@Gosc123 - To tak, jak zamykać szkoły, w których zdarzaja się maturzyści oblewający maturę. Wypadki były, są i będą.
mm263 (2020.03.11)
Kiepski początek bycia kierowcą .Z czasem będzie lepiej (zdarza się i po 40 - sce)
jank (2020.03.11)

info

8  
  0
Właśnie chciałem zwrócić na to uwagę xD
zxc (2020.03.11)
Aleś ty głupi, ty po ile piniędze?
(2020.03.11)
@Aaaaaaaaaaaaaaaas - i prewencyjnie wszystkim baba, przyszłych sprawczyń wypadków i kolizji
roud (2020.03.11)
Tylko doktor pasek pomoże. Ostro pranie. Ojciec prac? Prac!
Kolpk (2020.03.11)
jak kupisz w mcdonaldzie frytki to nigdy nie splesnieja
(2020.03.11)
obecne mercedesy to szmelc. Limuzyny z technologia od dacii. Obejzyjcie sobie na youtubie jak facet kupil mercedesa za 1mln zl i mercedes polska nie potrafi mu go naprawic. Obecny mercedes nie ma nic wspolnego z tymi z lat 70,80,90.Teraz to zwykly szmelc na poziomie dacii i renault, wszak to jeden i ten sam koncern.
Edward.c (2020.03.12)

info

3  
  0
Dokladnie... Jezdzę bezkolizyjnie 25 lat..Nie chcę krytykowac mlodych kierowcow, bo kazdy kiedys nim był. Denerwują mnie komentarze typu,, pewnie paniusia makijaz poprawiala, itd. Niech wszyscy spojrzą obiektywnie wokoł na roznych szalencow. I wiek tu nie ma znaczenia.Codziennie obserwuję 25, 30, 35.40 50 latkow -szarzujacych debili. Czasem taka 19 latka moze byc lepszym kierowcą niż 40 letni , ktory posiadajac dobre auto mysli ze jest panem miejskich ulic, Jedzie newowo za pojazdem jadacym 50- tką przez miasto...Nagle wyrywa zeby wyprzedzic z piskiem opon, by za chwile spotkac sie obok na czeronym swietle.
Szofer (2020.03.12)