Wypadek na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej z al. Odrodzenia
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (11 marca) o godz. 14.45 na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej z al. Odrodzenia doszło do wypadku skody z mercedesem. Pasażerka jadąca skodą została zabrana do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latce kierującej skodą. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu odbywał się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.