Wypadek na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej z al. Odrodzenia

62
11.03.2020
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej z al. Odrodzenia
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (11 marca) o godz. 14.45 na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej z al. Odrodzenia doszło do wypadku skody z mercedesem. Pasażerka jadąca skodą została zabrana do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latce kierującej skodą. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu odbywał się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 19-latka kierująca skodą z skręcając z al. Odrodzenia w kierunku ul. Browarnej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 38-letniemu kierowcy mercedesa, który jechał w kierunku Nowakowa.
   Pasażerka skody, również 19-latka, została zabrana przez pogotowie do szpitala. Policjanci zdecydowali o tymczasowym zatrzymaniu prawa jazdy kobiecie kierującej skodą. Skierują także wniosek do sądu o ukaranie 19-latki. Przez ponad godzinę ruch na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej z al. Odrodzenia odbywał się z utrudnieniami.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Makijaz moze poprawiala hihih
Lolitekkkk (2020.03.11)
Zabrac dozywotnio
Aaaaaaaaaaaaaaaas (2020.03.11)
Tititi
Komoravirus (2020.03.11)

info

6  
  4
Obstawiam rozmowę przez telefon komórkowy. .
(2020.03.11)
Na zakupy się śpieszyła, wojna idzie!!!!! W sklepach pustki!!!!! róbcie zapasy!!!!!
(2020.03.11)

info

18  
  33
Róbcie zapasy za 2 miesiące wywalicie wszystko na śmieci Durnym narodem łatwiej rządzić.
(2020.03.11)
Skoro świeży kierowca nie umie jezdzic poprawnie to dlaczego nie są wyciągane konsekwencje od nauk jazdy i egzaminatorów WORD?
Gosc123 (2020.03.11)
To z niezłym przytupem ta 19 latka zaczęła karierę jako kierowca! Ledwo nacieszyła się prawkiem,a tu już sąd! Może tak ojciec i matka by z paniusią pogadali. W tym tempie to tylko patrzeć jak kogoś okaleczy lub zabije.
J2333 (2020.03.11)
Nasze Elbląska POLICJA byle kolizja i już prawko zabierają takie rzeczy tylko w Elblągu
Jacho (2020.03.11)
Na moje oko oceniła sytuację, że zdąży, ale nie oceniła prędkości mercedesa. który pewnie zapie. .. lał jak głupi, bo widać, że skoda dostała strzał w tył. Skoro ją widział i nie wyhamował, to jaką musiał mieć prędkość mercedes?
(2020.03.11)