Wybrany wątek opinii

Nasze Elbląska POLICJA byle kolizja i już prawko zabierają takie rzeczy tylko w Elblągu
Jacho (2020.03.11)
To nie zwykła kolizja,tylko rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego!!!
J2333 (2020.03.11)
Powrót do komentarzy