Wybrany wątek opinii
Nasze Elbląska POLICJA byle kolizja i już prawko zabierają takie rzeczy tylko w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
11
35
To nie zwykła kolizja,tylko rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego!!!
Do moderacji
Odpowiedz
15
4