UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za jakiś nowy obyczaj zabierania prawa jazdy za byle zdarzenie? Może policjantom zabierać uprawnienia za brak nadzoru! Od czego oni są? ZAPOBIEGAĆ, a nie bohaterowie "zatrzymali prawo jazdy po. .". Najpierw zapobiegać, a nie szukać mandatów.