UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za jakiś nowy obyczaj zabierania prawa jazdy za byle zdarzenie? Może policjantom zabierać uprawnienia za brak nadzoru! Od czego oni są? ZAPOBIEGAĆ, a nie bohaterowie "zatrzymali prawo jazdy po. .". Najpierw zapobiegać, a nie szukać mandatów.


Anuluj