Wybrany wątek opinii

Róbcie zapasy za 2 miesiące wywalicie wszystko na śmieci Durnym narodem łatwiej rządzić.
(2020.03.11)
Dokładnie, robak i niemiec się cieszą ;)
(2020.03.11)
jak kupisz w mcdonaldzie frytki to nigdy nie splesnieja
(2020.03.11)
Powrót do komentarzy