UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co na temat zachowania sądzą fanatycy?? Czy Miska, Wolina albo ktoś z wyższych sfer nie może "pogadać" z prezesem. Czy wam pasuje zamykanie łuku?? Przecież to jak z prostą - jak zamkną to łuk to szybko go nie otworzą. Przecież prezes robi wszystkim pod górkę, kibicom, piłkarzą. Ceny z kosmosu, by tylko prezydentowi "dogodzić". Ruch kibicowski nie ma nic do powiedzenia czy wam/nam to pasuje i mamy siedzieć cicho. Może jakiś bunt, albo transparent z wielebnym "za podziękowanie za to co się dzieje".

Tomasz85

Anuluj