UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Łasuch się ośmieszył pokupywał najtańsze kiełbasy i sprzedał.je nam po 10.zł...to złodziejstwo Ja dostałem spaloną i pękniętą.na.pół i jeszcze bułki nie świeże...Nie pytałem ale.jak kiełbasa po 10 zł to pewni karkówka po 30 zł....gdzie kilo karkowki kosztuje 18 zł wychidzi z tego ok 10 karkowek do smazenia....

sasuad