UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładny i z dramaturgia mecz ktory każdemu kibiców mógł się podobać, Oleksij jestes wielki.Katering na vipie to porazka ,po pol godzinie pusty stol nie tak ma to wygladac p.Łasuch
Kibic O
Ładny i z dramaturgia mecz ktory każdemu kibiców mógł się podobać, Oleksij jestes wielki.Katering na vipie to porazka ,po pol godzinie pusty stol nie tak ma to wygladac p.Łasuch
Kibic O