UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ładny i z dramaturgia mecz ktory każdemu kibiców mógł się podobać, Oleksij jestes wielki.Katering na vipie to porazka ,po pol godzinie pusty stol nie tak ma to wygladac p.Łasuch

Kibic O

Anuluj