UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tamtej rundzie kiełba mała 5 zł, duża 10 zł. A teraz ?? Duża po ile?? Ksiądz chyba chce wypędzić ludzi ze stadionu bilety drogie, jedzenie drogie, transmisja w necie podrożała o 3 pln. Jakość się pogorszyła.
Tomasz85