UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Frajer to cię zrobil , Olimpia zasługuje na prezesa z ambicjami ! A nie gramy o utrzymanie w każdym Sezonie
Twoj Pan
Frajer to cię zrobil , Olimpia zasługuje na prezesa z ambicjami ! A nie gramy o utrzymanie w każdym Sezonie
Twoj Pan