UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Frajer to cię zrobil , Olimpia zasługuje na prezesa z ambicjami ! A nie gramy o utrzymanie w każdym Sezonie

Twoj Pan

Anuluj