77
07.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pod art. z zapowiedzią meczu ktoś napisał by zmnienić status klubu ze stowarzyszenia na S.A, widzę w tym sens by "ktoś" poważny zajął się klubem w stricte rentownym przedsięwzięciu. Stworzyć markę ZKS Olimpia Elbląg, i np. sklep firmowy w klubowym budynku a w nim dosłownie wszystko pod tą marką, czapki, szaliki, gadżety, napoje energetyczne, chipsy paluszki, a nawet piwo podczas meczu sprzedawać "przez" okienko w firmowych kubkach. Podczas meczów "przez" okienko serwować jedzenie typu fast food a nie tylko gięta, oczywiście tacki, serwetki z logo klubu. Włodarze takiego klubu powinni robić wszystko by na meczu (jak i poza) wszędzie wciskać logo spółki (herb klubu).
Tomasz85 (2020.03.07)
zks zks zks tylko olimpia
(2020.03.07)

info

14  
  4
Taką Olimpię chcemy oglądać, na wieki wieków Amen.
(2020.03.07)

info

21  
  2
Trenerze jest Pan genialny.
(2020.03.07)

info

30  
  2
mieszkam na saperów godz 19.15 kilkadziesiąt policyjnych na sygnałach. autobusów cholera wie ile. Pytanie jeśli z obstawa to niebezpieczni- Bandyci stadionowi? i kto za to płaci
safar2 (2020.03.07)
Ty jestes internetowym bandyta ,
Kibic OE (2020.03.07)
Księże Pawle dziękujemy
Rumcajs (2020.03.07)

info

10  
  28
Chcieliśmy takiego meczu u siebie i w końcu był. Brawo drużyna i Pan Trener. Wyniki idą w świat. Teraz każdy w tej lidze będzie nas szanował. Pomyślcie co było gdyby... Drużyna zagrała dla siebie i dla kibiców. Zagrała na nosie faworytom ligi prezesowi i prezydentowi. Szacunek!
Maczawada (2020.03.07)

info

21  
  2
szkoda ze nie bylo tranmisji on line. mieszkam za granica i moglbym za transmisje zaplacic nawet 50zl. takich kibicow Olimpia ma sporo. rozumiem ze klub woli kibicow na stadionie ale moze warto sprubowac wznowic transmisje i sprawdzic czy to sie oplaci. kj
(2020.03.07)
Byla transmisja do kupienia
Kibic OE (2020.03.07)