A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pod art. z zapowiedzią meczu ktoś napisał by zmnienić status klubu ze stowarzyszenia na S.A, widzę w tym sens by "ktoś" poważny zajął się klubem w stricte rentownym przedsięwzięciu. Stworzyć markę ZKS Olimpia Elbląg, i np. sklep firmowy w klubowym budynku a w nim dosłownie wszystko pod tą marką, czapki, szaliki, gadżety, napoje energetyczne, chipsy paluszki, a nawet piwo podczas meczu sprzedawać "przez" okienko w firmowych kubkach. Podczas meczów "przez" okienko serwować jedzenie typu fast food a nie tylko gięta, oczywiście tacki, serwetki z logo klubu. Włodarze takiego klubu powinni robić wszystko by na meczu (jak i poza) wszędzie wciskać logo spółki (herb klubu).
zks zks zks tylko olimpia
Taką Olimpię chcemy oglądać, na wieki wieków Amen.
Trenerze jest Pan genialny.
mieszkam na saperów godz 19.15 kilkadziesiąt policyjnych na sygnałach. autobusów cholera wie ile. Pytanie jeśli z obstawa to niebezpieczni- Bandyci stadionowi? i kto za to płaci
Ty jestes internetowym bandyta ,
Księże Pawle dziękujemy
Chcieliśmy takiego meczu u siebie i w końcu był. Brawo drużyna i Pan Trener. Wyniki idą w świat. Teraz każdy w tej lidze będzie nas szanował. Pomyślcie co było gdyby... Drużyna zagrała dla siebie i dla kibiców. Zagrała na nosie faworytom ligi prezesowi i prezydentowi. Szacunek!
szkoda ze nie bylo tranmisji on line. mieszkam za granica i moglbym za transmisje zaplacic nawet 50zl. takich kibicow Olimpia ma sporo. rozumiem ze klub woli kibicow na stadionie ale moze warto sprubowac wznowic transmisje i sprawdzic czy to sie oplaci. kj
Byla transmisja do kupienia