UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szkoda ze nie bylo tranmisji on line. mieszkam za granica i moglbym za transmisje zaplacic nawet 50zl. takich kibicow Olimpia ma sporo. rozumiem ze klub woli kibicow na stadionie ale moze warto sprubowac wznowic transmisje i sprawdzic czy to sie oplaci. kj