UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pod art. z zapowiedzią meczu ktoś napisał by zmnienić status klubu ze stowarzyszenia na S.A, widzę w tym sens by "ktoś" poważny zajął się klubem w stricte rentownym przedsięwzięciu. Stworzyć markę ZKS Olimpia Elbląg, i np. sklep firmowy w klubowym budynku a w nim dosłownie wszystko pod tą marką, czapki, szaliki, gadżety, napoje energetyczne, chipsy paluszki, a nawet piwo podczas meczu sprzedawać "przez" okienko w firmowych kubkach. Podczas meczów "przez" okienko serwować jedzenie typu fast food a nie tylko gięta, oczywiście tacki, serwetki z logo klubu. Włodarze takiego klubu powinni robić wszystko by na meczu (jak i poza) wszędzie wciskać logo spółki (herb klubu).

Tomasz85