UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkam na saperów godz 19.15 kilkadziesiąt policyjnych na sygnałach. autobusów cholera wie ile. Pytanie jeśli z obstawa to niebezpieczni- Bandyci stadionowi? i kto za to płaci
safar2
mieszkam na saperów godz 19.15 kilkadziesiąt policyjnych na sygnałach. autobusów cholera wie ile. Pytanie jeśli z obstawa to niebezpieczni- Bandyci stadionowi? i kto za to płaci
safar2