UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkam na saperów godz 19.15 kilkadziesiąt policyjnych na sygnałach. autobusów cholera wie ile. Pytanie jeśli z obstawa to niebezpieczni- Bandyci stadionowi? i kto za to płaci

safar2

Anuluj