UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chcieliśmy takiego meczu u siebie i w końcu był. Brawo drużyna i Pan Trener. Wyniki idą w świat. Teraz każdy w tej lidze będzie nas szanował. Pomyślcie co było gdyby... Drużyna zagrała dla siebie i dla kibiców. Zagrała na nosie faworytom ligi prezesowi i prezydentowi. Szacunek!
Maczawada