UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcieliśmy takiego meczu u siebie i w końcu był. Brawo drużyna i Pan Trener. Wyniki idą w świat. Teraz każdy w tej lidze będzie nas szanował. Pomyślcie co było gdyby... Drużyna zagrała dla siebie i dla kibiców. Zagrała na nosie faworytom ligi prezesowi i prezydentowi. Szacunek!
Maczawada