Wybrany wątek opinii

Biurowiec na spichlerzach? A nie mozna jak w Gdańsku hoteli kawiarni restauracji ktore przyciagaja turystów?? Biurowiec niech sobie na Modrzewinie stawia... tragedia...
Art :) (2020.03.04)
Coś mi się wydaje ,że w tym rzekomym biurowcu to fabryka zbrojeniowa będzie się mieściła w końcu odlewnictwo wszędzie wokół . Ludzie mieli by robotę , Państwo dostawy broni ,sprzętu militarnego . Wojsko w Elblągu prężnie się rozwija ,międzynarodowe dywizje .Dla Elbląga Szansa na rozwój .Strategiczne położenie Produkcja,Port,Przekop ,Handel ,usługa....
Macierewicz (2020.03.04)
Powrót do komentarzy