UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś mi się wydaje ,że w tym rzekomym biurowcu to fabryka zbrojeniowa będzie się mieściła w końcu odlewnictwo wszędzie wokół . Ludzie mieli by robotę , Państwo dostawy broni ,sprzętu militarnego . Wojsko w Elblągu prężnie się rozwija ,międzynarodowe dywizje .Dla Elbląga Szansa na rozwój .Strategiczne położenie Produkcja,Port,Przekop ,Handel ,usługa....

Macierewicz

Anuluj