UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś mi się wydaje ,że w tym rzekomym biurowcu to fabryka zbrojeniowa będzie się mieściła w końcu odlewnictwo wszędzie wokół . Ludzie mieli by robotę , Państwo dostawy broni ,sprzętu militarnego . Wojsko w Elblągu prężnie się rozwija ,międzynarodowe dywizje .Dla Elbląga Szansa na rozwój .Strategiczne położenie Produkcja,Port,Przekop ,Handel ,usługa....

Macierewicz