UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biurowiec na spichlerzach? A nie mozna jak w Gdańsku hoteli kawiarni restauracji ktore przyciagaja turystów?? Biurowiec niech sobie na Modrzewinie stawia... tragedia...

Art :)

Anuluj