Wybrany wątek opinii

Zmienic to się musi wszystlo, nowi ,mlodzi i nowoczesnie myslscy ludzie , nie namaszczeni metodami i praktykami z czasów juz przeszlych, nie przepoceni myślowo i moze wtedy nie bedzie tak szaro , źle i smutno jak obecnie ! Czas zauważyć ze ludzie się odwracają, zmieniają i uciekają i nikt mądry i mający rozum nie chce tu współpracować,
(2020.03.04)
młodzi to znowu nie maja szacunku do niczego.
jugju (2020.03.04)
Powrót do komentarzy