A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Warto by piękny żywoplot zostal zachowany.
Borys Budka ,Borys Budka,Borys Budka ha ha ha,a ja naiwny myślałem że Decatlon powstanie,jednak w Elblągu duuuuże lobby borysowe,kulturalny Elbląg.
Czy ktoś jest w stanie policzyć ile już jest marketów w Elblągu?
Z tego co pamiętam jak chcieli tam drogę budować to ogrodnik chciał cenę z kosmosu - czym zablokował inwestycję, a teraz co?? Ogrodnik zmarł?? Czy może prywatny inwestor jest tak bogaty??
I czy to jest ta kwiaciarnia co "dawała" syf z komina??
Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...
ten obok Lewiatan to wstyd na cala Polske, takie dziadostwo sklep jak za komuny. Zato w Milejewie, Mlynarach Lewiatan o jakim sie marzy w Elblazkowie
Spadaj trolu.
16 biedronek i 4 lidle, 5ty w planach, 2 stokrotki.
Z marketami z ich roznorodnoscia jest bieda, kto pozwolil na 16 biedronek, po co 5 ludlow? W to miejsce polo market, dino, intermarsze.
Tylko nie biedronka to jest chore.