144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Warto by piękny żywoplot zostal zachowany.
(2020.02.27)

info

7  
  2
Borys Budka ,Borys Budka,Borys Budka ha ha ha,a ja naiwny myślałem że Decatlon powstanie,jednak w Elblągu duuuuże lobby borysowe,kulturalny Elbląg.
(2020.02.27)

info

2  
  3
Czy ktoś jest w stanie policzyć ile już jest marketów w Elblągu?
Biedronka (2020.02.27)
Z tego co pamiętam jak chcieli tam drogę budować to ogrodnik chciał cenę z kosmosu - czym zablokował inwestycję, a teraz co?? Ogrodnik zmarł?? Czy może prywatny inwestor jest tak bogaty??
(2020.02.27)

info

9  
  2
I czy to jest ta kwiaciarnia co "dawała" syf z komina??
(2020.02.27)

info

9  
  2
Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...
(2020.02.27)
ten obok Lewiatan to wstyd na cala Polske, takie dziadostwo sklep jak za komuny. Zato w Milejewie, Mlynarach Lewiatan o jakim sie marzy w Elblazkowie
jji (2020.02.27)
Spadaj trolu.
(2020.02.27)
16 biedronek i 4 lidle, 5ty w planach, 2 stokrotki. Z marketami z ich roznorodnoscia jest bieda, kto pozwolil na 16 biedronek, po co 5 ludlow? W to miejsce polo market, dino, intermarsze.
(2020.02.27)
Tylko nie biedronka to jest chore.
(2020.02.27)

info

4  
  3