UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg duży ale nie ma galerii Elbląskiej, to małe dziury mają. A my nie są tylko ogrody ale to nie galeria elbląska.
Elbląg duży ale nie ma galerii Elbląskiej, to małe dziury mają. A my nie są tylko ogrody ale to nie galeria elbląska.