UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo slaba lokalizacja na mieszkanie. Chcialbys mieszkac scisniety miedzy 3 ulicami, gdzie jezdza tramwaje, autobusy. Halas zgielk, spaliny, gdzie pojsc nacolac zabaw. To miejscectylko na biura i uslugi.
Bardzo slaba lokalizacja na mieszkanie. Chcialbys mieszkac scisniety miedzy 3 ulicami, gdzie jezdza tramwaje, autobusy. Halas zgielk, spaliny, gdzie pojsc nacolac zabaw. To miejscectylko na biura i uslugi.