UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo slaba lokalizacja na mieszkanie. Chcialbys mieszkac scisniety miedzy 3 ulicami, gdzie jezdza tramwaje, autobusy. Halas zgielk, spaliny, gdzie pojsc nacolac zabaw. To miejscectylko na biura i uslugi.


Anuluj