144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nastepny market. .. .. Obok Lewiatan, kilometr dalej Kaufland. Nastepne miejsce pracy za 2000 na reke. ..
(2020.02.27)
Tam rondo powinno być...
Gosc123 (2020.02.27)

info

9  
  2
Racja. Przy okazji budowy netto inwedtstorvl mógłby za swoje stworzyć rondo Pionierów/Robotnicza bo do sklepu ludzie będą przyjeżdżać ....
(2020.02.27)
@Blumenbauer - Hurra! Jak jest polski sklep to marudzą, że za drogo! Hurra brawo Polacy! Hurra na pewno nie robisz zakupów w biedronce czy kauflandzie hipokryto :D Hurra Portugalia i Niemcy się cieszą! I w końcu hurra! Jak sam napisałeś, sam jesteś za gł. .. pi żeby handlować :)Więc nie komentuj już :)
Hurra (2020.02.27)
Lepiej żeby DINO wybudowali, polski sklep
autoch (2020.02.27)

info

4  
  9
@Actros - Biedrąga kolego, Biedrąga. ..
boTAK! (2020.02.27)
im więcej marketów w mieście = tym większe bezrobocie i niższe płace. O tym wie od dawna każdy ekonomista, tylko korporacje bez problemu "wylobbują"każdego urzędasa i politykiera, a że. .. jak głosiła ongiś reklama: "duży może więcej"- to tak to właśnie wygląda :(żaden lokales już nie podskoczy z otwarciem większego sklepu niż jakiś mini-spożywczak, a te i tak padają. .. w ostatnich 3 latach padło w Polsce 7 000 RODZIMYCH SKLEPÓW. .. i zamiast rodacy dawać sobie nawzajem pracę, lądują na garnuszku korporanta, albo na socjalu, albo wyjeżdżają. .. sorki, ale goebbels miał taki właśnie plan, cytując mniej więcej: "Polakom należy tak uprzykrzyć życie na tych ziemiach, by sami wyjeżdżali wgłąb Rzeszy"-jakoś tak to szło. .. :(i co ?
PolskaAnarchista (2020.02.27)
W kwiaciarni tej, przed ponad 40 laty, zamawiałem ślubną wiązankę. Mam ją upamiętnioną na zdjęciu.
(2020.02.27)

info

13  
  0
Następny market jakby mało ich było !!
(2020.02.27)
Szkoda, że nie ALDI;
(2020.02.27)

info

12  
  0