UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Blumenbauer - Hurra! Jak jest polski sklep to marudzą, że za drogo! Hurra brawo Polacy! Hurra na pewno nie robisz zakupów w biedronce czy kauflandzie hipokryto :D Hurra Portugalia i Niemcy się cieszą! I w końcu hurra! Jak sam napisałeś, sam jesteś za gł. .. pi żeby handlować :)Więc nie komentuj już :)
Hurra