UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Blumenbauer - Hurra! Jak jest polski sklep to marudzą, że za drogo! Hurra brawo Polacy! Hurra na pewno nie robisz zakupów w biedronce czy kauflandzie hipokryto :D Hurra Portugalia i Niemcy się cieszą! I w końcu hurra! Jak sam napisałeś, sam jesteś za gł. .. pi żeby handlować :)Więc nie komentuj już :)

Hurra