UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Racja. Przy okazji budowy netto inwedtstorvl mógłby za swoje stworzyć rondo Pionierów/Robotnicza bo do sklepu ludzie będą przyjeżdżać ....
Racja. Przy okazji budowy netto inwedtstorvl mógłby za swoje stworzyć rondo Pionierów/Robotnicza bo do sklepu ludzie będą przyjeżdżać ....