UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Racja. Przy okazji budowy netto inwedtstorvl mógłby za swoje stworzyć rondo Pionierów/Robotnicza bo do sklepu ludzie będą przyjeżdżać ....


Anuluj