Wybrany wątek opinii
Racja. Przy okazji budowy netto inwedtstorvl mógłby za swoje stworzyć rondo Pionierów/Robotnicza bo do sklepu ludzie będą przyjeżdżać ....
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Nie ma ulicy pionierow
Do moderacji
Odpowiedz
5
0