Wybrany wątek opinii

Racja. Przy okazji budowy netto inwedtstorvl mógłby za swoje stworzyć rondo Pionierów/Robotnicza bo do sklepu ludzie będą przyjeżdżać ....
(2020.02.27)
Nie ma ulicy pionierow
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy